Meie e-pood kasutab Küpsiseid (ingl. cookies), et anda Teile võimalikult head kasutajakogemust, ning me soovitame nende kasutamist lubada naudingu saamiseks veebilehe sirvimisest.

1. E-poes registreerimisel ja toodete tellimisel säilitab bikome.ee kõik kliendi isiklikud andmed (ees- ja perekonnanimi, tava- ja elektroonilise posti aadressid, kontakttelefon) ja informatsiooni sooritatud ostude kohta. Kõiki tellimuse vormistamise käigus kliendilt saadud andmeid käsitleb bikome.ee, kui kliendi isikuandmeid ja töötleb neid kui konfidentsiaalset informatsiooni kooskõlas isikuandmete töötlemise seadusega tõhusama tellimuste planeerimise ja tarbimisharjumuste analüüsimise otstarbel. Bikome.ee ei edasta kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud kaupade kohaletoimetamise organiseerimiseks minimaalselt vajalikud andmed. 

2. Kliendil on õigus tutvuda oma isikuandmetega, mis on bikome.ee käsutuses, ja keelata nende edaspidist töötlemist. 

3. Kodeeritud andmete edastamise kanali kasutaminе bikome.ee ja pankade vahel garanteerib, et ükski kõrvaline isik, sealhulgas bikome.ee, ei saa ligipääsu kliendi isiklike pangarekvisiitide juurde.